SPORT INSURANCE
Страхування для спорту
та відпочинку
Про нас
Sportinsurance – це страхування спорту, активного відпочинку та спеціальних заходів. Партнери проекту – надійні страхові компанії, які люблять спорт
та розбираються в ньому.

Ми розуміємо ту галузь, у якій працюємо. Ми знайдемо страхове рішення, яке підійде саме для вас та допоможемо оцінити ризики вашої діяльності, обрати оптимальний варіант страхового захисту та запропонувати страхові програми, що відповідатимуть індивідуальним потребам кожного клієнта.
Як ми працюємо
Sportinsurance — це посередник між клієнтом та страховою компанією. Відповідно до ваших потреб ми допомагаємо правильно сформулювати запит, над яким у подальшій роботі працюватиме страхова компанія.

Ми допомагаємо оформляти документи для укладання необхідних договорів страхування та супроводжуємо його протягом його дії.
1
Оберіть «Передзвоніть мені» або подзвоніть нам.
2
З'ясовуємо Ваші побажання та допомагаємо обрати види та програми страхування.
3
Ми надсилаємо на Вашу електронну адресу анкету на страхування
4
Ви заповнюєте (за необхідністью ми консультуємо) заповнену анкету на страхування та відправляєте нам
5
Узгоджуємо умови договору страхування
6
Ви отримуєте договір страхування для підписання
7
Передаємо підписаний договір страхування в страхову компанію
8
Ви сплачуєте страховий платіж
9
Вітаємо, Ви застраховані!
Чому ми?
 • Ми любимо спорт та маємо в ньому власний досвід, тому ми розуміємо ризики, що пов'язані зі спортом
 • Більше 25 років у страхуванні. Ми знаємо страховий ринок зсередини та забезпечуємо взаєморозуміння між клієнтом і страховою компанією
 • Наші партнери – страхові компанії, які розділяють нашу любов та повагу до спорту
 • Безкоштовні консультації
 • Ми супроводжуємо договір страхування від початку й до кінця
 • Умови співпраці зі страховими компаніями, що супроводжують наш проект передбачається гнучка система страхових платежів
Види страхування
Партнери проекту
 • Коллонейд Україна
  На сьогодні «Колоннейд Україна» має репутацію однієї з провідних та найбільш надійних страхових компаній на українському ринку. Впроваджуючи в Україні якісні та інноваційні продукти страхування, які вже позитивно себе зарекомендували на міжнародній арені, фахівці «Колоннейд Україна» керуються досконалим знанням локального ринку.
 • Раритет
  Компанія є членом Ліги страхових організацій України. Компанія стала переможцем загальнонаціонального конкурсу «Вища проба» за постійне вдосконалення якості та культури послуг, незмінну орієнтацію на інтереси споживача і вклад в розвиток страхового ринку України.